czwartek, 20 sierpnia 2015

Narzeczona z second-handuNarzeczona z second - handu
Agata Bizuk

  Słoneczne, wiosenne przedpołudnie Michalina Okońska postanawia spędzić z mężem. Wyrusza więc na działkę, która jest bez wątpienia oczkiem w głowie Ignacego. Kiedy jej oczom ukazuje się niespodziewany widok, którym jest ewidentna zdrada męża, świat bohaterki zostaje wywrócony do góry nogami.
 W głowie rodzi się plan zemsty oraz wyrównania rachunku poprzez taki sam czyn, tylko czy to jest słuszne rozwiązanie? Jeżeli tak naprawdę nadal kocha się męża.
  Michalinę poznajemy w krytycznym punkcie jej życia. Kobieta doświadcza zdrady, która nie wątpliwie boli. W całości trzyma ją jedynie synek i troje przyjaciół, na których zawsze może liczyć. Musi się odnaleźć w nowych rolach, samotnej matki i singielki jednocześnie. Ta pierwsza wychodzi jej absolutnie doskonale, natomiast ta druga, nie jest łatwa, szczególnie gdy za kobietą piętnaście lat małżeństwa. Michalina poznaje pewnego przystojnego mężczyznę, ale czy jest on tym za którego się podaje i czy oby na pewno nie ma nic do ukrycia? Dodatkowo cale szaleństwo, które nagle powstało w życiu Michaliny, potęguje morderstwo byłego szefa.
  Tego wszystkiego jest naprawdę za dużo: zdrada, rozwód, awans, poznanie nowego mężczyzny, opieka nad synkiem i tajemnicza śmierć byłego przełożonego. Jak w tym wszystkim odnajdzie się Michalina? Zapraszam do lektury.
  Narzeczona z second - handu, to romans z lekkim zabarwieniem kryminalistycznym, bohaterowie to ciekawe jednostki, które posługują się barwnymi dialogami. Całość tworzy fajną książkę, którą się przyjemnie czyta. Polecam.