wtorek, 14 lipca 2015

W butach ValeriiW butach Valerii
Elisabet Benavent

  Kim jest Valeria?
Jest zakochaną w swoim mężu żoną, oddaną przyjaciółką i osobą spełniającą się zawodowo. Pisze książki o miłości.
  W jakich okolicznościach poznajemy Valerię?
Są to dni trudne, po napisaniu pierwszej książki, która jest sukcesem, okazuje się że napisanie drugiej jest ciężkie. Kobieta zaczyna snuć się po mieszkaniu jak cień. Zniknęła zmysłowość zastąpiona wyciągniętym starym dresem i kucykiem. Dodatkowo mąż unika bliskości co zaczyna niepokoić Valerię. Jedynie przyjaciółki są nadal wyrozumiałe i starają się pomóc.
  Jak w każdej książce i w tej znajdziemy punkt zwrotny w życiu bohaterki.
  Co tym punktem jest  w życiu Valerii?
Przystojny mężczyzna o imieniu Victor, który wniesie w życie kobiety powiew świeżego wiatru, który stanie się natchnieniem do zmian i muzą do pisania. Tylko jakie to będą zmiany? Takie które sprawią, że powróci stara Valeria, pełna życia i optymizmu? Takie, które sprawią, że jej małżeństwo na nowo przeżyje uniesienia? Czy takie które pozwolą na start od nowa? Zachęcam do lektury, przekonajcie się sami, co niesie za sobą postać tajemniczego Victora?
  "W butach Valerii" jest to książka napisana przez kobietę i dla kobiet. Bawi, wzrusza, pozwala na chwilę zapomnienia. Bohaterkę lubi się od pierwszych stron, co sprawia, że jej historia nie pozwoli oderwać się od książki na sekundę. Polecam gorąco. Sama chętnie sięgnę po następne części.