niedziela, 5 lipca 2015

Diablica z Wall Street
      Diablica z Wall Street                                     
     Erin Duffy
  Alex, zawsze wiedziała że jej życie będzie ściśle związane z Wall Street. Od dziecka, kiedy to razem z ojcem jeździła do jego pracy, miejsce to stanowiło dla niej pewnego rodzaju sanktuarium, które miało stanowić jej szczęście w życiu dorosłym.
   Alex, jest pewną siebie, młodą kobietą, która wie co chce osiągnąć w życiu i jak krok po kroku dążyć do realizacji założonego celu. Kiedy dostaje pracę w jednej z firm na Wall Street, szczęście które odczuwa nie ma końca. Jednak pierwszy dzień w pracy szybko studzi entuzjazm i sprowadza dziewczynę na ziemię.
Okazuje się bowiem że jej wyimaginowana wizja pracy w biurze maklerskim wygląda zupełnie inaczej. Świat ten bowiem przepełniony jest mężczyznami z bardzo wysokim poziomem ego, co sprawia że współpraca z nimi jest ciężka, trzeba zasłużyć na ich szacunek, co jest nie lada wyzwaniem dla kobiety. Stać się równą nim, kiedy kolejno pod nogi rzucają wyzwania zajmuje sporo czasu i sił. Alex, nie daje za wygraną, koledzy którzy próbują ją zniechęcić, nie są wstanie odwieźć jej od założonego celu. Sytuacja się jednak zmienia, kiedy zakochuje się w koledze z sąsiedniego biurka a na domiar w świecie finansów zaczyna się kryzys. Kobieta musi podjąć działania, na które nie była przygotowana i stawić czoło wyzwaniom. Jakim? I w jaki sposób? Przekonajcie się sami, zachęcam do poznania Alax, bo to naprawdę fajna babka:-)
  "Diablica z Wall Street" to fantastyczna opowieść o dziewczynie, która musi poradzić sobie w świecie opanowanym głównie przez mężczyzn. Codzienne sytuacje w których dziewczyna jest wystawiana różnym próbom, niesie za sobą dużą dawkę humoru, która wprawi was w znakomity nastrój. Polecam książkę, jest idealna na niedzielne popołudnie spędzone na leżaku. Jej lekki język sprawia, że czytania to czysta przyjemność i relaks.